organizacja-imprez-z-okazji-dnia-dziecka-warszawa-poznań-imprezy-dla-dzieci-wynajem-sprzętu

imprezy z okazji Dnia Dziecka! :)

rokrocznie organizujemy dziesiątki imprez z okazji Dnia Dziecka w tym było podobnie. na przełomie maja i czerwca w okolicy 1 czerwca zorganizowaliśmy ponad 20 imprez podczas których zabawialiśmy tysiące dzieci. lokalizacji było wiele (Poznań, Warszawa, Konin, Łódź oraz wiele innych miejscowości), pracy również ale każdego dnia, w każdym zakątku Polski - zawsze czekała na nas nagroda - szczery uśmiech, szczęśliwych Dzieci! :) wielokrotnie zmęczeni fizycznie - zawsze byliśmy wypoczęci psychicznie, ponieważ kochamy bawić się ze wszystkimi małymi nicponiami. jak dobrze wiesz, wszystkie Dzieci to wulkany energii, więc aby je dogonić każdy z nas musiał dawać z siebie niejednokrotnie 130% - i tak było, co potwierdzają liczne pozytywne referencje z eventów z naszym udziałem. zadowolone dzieci - są naszą "wizytówką"! :)

organizując event, zawsze i przede wszystkim skupiamy się na najmłodszych uczestnikach imprez tak aby każda chwila spędzona na evencie była warta zapamiętania i została zapamiętana jako wspaniałe wspomnienie z dzieciństwa, do której będą wracać do końca życia. wielu dorosłych często powtarza, że - najcenniejsze w życiu są, pozytywne wspomnienia, które wpływają na nas, nasz charakter i to jak podchodzimy do życia i otaczający nas świat. kształtują naszą osobowość i to jak postrzegamy innych ludzi - my chcemy aby świat był pełen uśmiechu i optymizmu. :)

podobnie jak w zeszłych latach w tym roku znakomicie sprawdziły się następujące atrakcje: animacje dla dzieci - które zawsze są numerem jeden, malowanie buziek, dmuchane zamki do skakania i zjeżdżalnie, żywe postacie z bajek takie jak - Kubuś Puchatek, Tygrysek, Myszka Miki i Mini czy wesoły Smok, pokazy baniek mydlanych, zamykanie w bańce mydlanej czy balonowe skręcane figurki. :)

zapraszamy na nasz fanpage! zobaczysz jak wygląda nasza praca na co dzień lub kanał youtube gdzie zamieściliśmy wiele filmów z naszych realizacji. zapraszamy!

Kategoria wpisu: 

Podziel się

Google+