organizacja imprez i przyjęć komunijnych w koninie, animator na komunie dla dziecka

komunijny zawrót głowy, czyli jak zorganizować wyjątkową imprezę komunijną.

jeśli chcesz dowiedzieć się jak zorganizować udaną imprezę komunijną dla swojej pociechy dobrze trafiałaś/eś!

 

pozornie prosta impreza może okazać się najtrudniejsza w realizacji?

każdy rodzic przyzna, że największym celem jego działań jest pojawienie się uśmiechu na twarzy naszego dziecka, prawda? uśmiechnięta, radosna buzia synka lub córeczki rekompensuje każdą trudność rodzicielstwa i sprawia, że każda taka chwila nabiera ogromnego, czułego znaczenia. przy wyjątkowych okazjach potrzeba uczynienia dziecka szczęśliwym, jest jeszcze silniejsza i wymaga większego zaangażowania niż zazwyczaj. nic więc dziwnego, że każdego roku wielu rodziców już od pierwszych jego miesięcy zaczyna obmyślać to, jak powinien wyglądać dzień I Komunii Świętej.

uroczysty obiad, miejsce spotkania rodziny, catering oraz wszystkie formalności związane z samym sakramentem pochłaniają mnóstwo czasu i uwagi, przez co często „zapomina się” o samym dziecku, dla którego powinien być to ważny, wystawny, ale i przede wszystkim radosny dzień. dla wszystkich najmłodszych siedzenie przy stole i obserwowanie rozmawiających dorosłych nie będzie żadną atrakcją i oprócz podniosłej chwili w kościele, mogą nie zapamiętać tego dnia, jako wyjątkowego. a może być też zupełnie inaczej.

esencja dobrej zabawy.

dzięki odpowiedniej organizacji czasu najmłodszych, można podarować im naprawdę niesamowitą przygodę, którą będą wspominać ze swoimi kompanami zabawy, jeszcze bardzo długo. możliwości jest bardzo wiele, a każda z nich jest przemyślanym sposobem na urozmaicenie uroczystości, zgodnie z zainteresowaniami dziecka oraz poziomem jego zamiłowania do aktywności. jedno z przyjęć komunijnych w całości może opierać się na grach wielkoformatowych, w których angażuje się całe rodziny co jest często tak samo dobrą zabawą dla dorosłych, jak i najmłodszych. rury przeznaczone do skakania, dmuchany plac zabaw czy zbiorowe wypuszczanie balonów z helem to gwarancja roześmianej gromadki dzieciaków, których wypieki i błyszczące oczy najlepiej pokażą to, jak świetnie właśnie się bawią. dla równowagi, popołudniem można zaoferować dzieciakom atrakcje strefy małego artysty lub atrakcje wyciszające, popcorn, watę cukrową lub malowanie twarzy, czy też tworzenie zmywalnych tatuaży.

kto będzie bawić moje dziecko?

animator pracujący z dziećmi musi być oczywiście doskonale przygotowany, wykształcony oraz doświadczony w swojej branży. ale najważniejsze jest to, żeby potrafił nawiązać porozumienie z dziećmi, o różnych charakterach. w endorfins postawiliśmy na ludzi kreatywnych, kochających kontakt z dziećmi oraz posiadających ten rzadki dar skupiania uwagi dzieci. animatorzy, którzy z nami współpracują potrafią wcielić się w rolę myszki Mickey, poprowadzić sportową konkurencję dla całej rodziny lub zająć się grupką dzieci, które wydawały się niemożliwe do zorganizowania. animatorzy przygotowywani są do pracy z uwzględnieniem wszystkich, nawet trudnych sytuacji, tak aby mogli zawsze mieli na uwadze dobro, zadowolenie i bezpieczeństwo dzieci, którym organizują czas. pasjonaci którzy współpracują z nami to grupa niezwykle pozytywnych ludzi, którzy dar komunikacji z dziećmi zawdzięczają temu, że nigdy nie porzucili swojego wewnętrznego dziecka, dzięki czemu to uśmiechnięci, otwarci ludzie, dla których radość dzieciaków jest absolutnym priorytetem.

przyjęcie prosto z dziecięcych marzeń.

standardowe przyjęcie komunijne może być urozmaicone wieloma interesującymi elementami, o których wspomnieliśmy wcześniej i to z pewnością da dziecku ogromną radość i dużo dobrej zabawy. można również przygotować przyjęcie, które będzie naprawdę bardzo intensywnym przeżyciem dla małego człowieka, który właśnie przeszedł ważne duchowe doświadczenie. mowa tutaj o przyjęciach tematycznych, indywidualnie opracowywanych, którego scenariusz jest autorską propozycją naszych animatorów. główny motyw oraz wszystkie elementy takiego przyjęcia ustalane są na podstawie tego, co jest największym marzeniem dziecka lub jego ukochanym hobby. niezależnie do tego, czy nasze dziecko uwielbia „Krainę Lodu”, klocki Lego lub Kubusia Puchatka w naszym zespole przygotowujemy przyjęcia niemal dosłownie „szyte na miarę”. Reakcje dzieciaków, które w ten stresujący dzień mogą już spokojnie odpocząć, dodatkowo spędzając czas w otoczeniu, które uwielbiają, są niesamowicie ekspresyjne i jest to jedna z największych satysfakcji naszej pracy. nie mówiąc, że jest to wspaniała nagroda dla dziecka, która rekompensuje długie przygotowania, dodatkowo nadaje kolorów tej specjalnej okoliczności i jest ogromną niespodzianką. w czasie takiej zabawy - endorfiny po prostu buzują!

organizowane przez nas przyjęcia komunijne mają jeden cel: dawać dzieciom szczęście, jak najwięcej uśmiechu i niesamowitych wspomnień. jak się okazuje, doświadczenie pokazało nam, że dorośli bawią się z nami również dobrze jak najmłodsi. zwłaszcza w przypadku przyjęcia komunijnego, kiedy całej rodzinie przyda się czysta rozrywka, głębszy oddech i trochę szaleństwa po długich przygotowaniach do całej uroczystości. doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jakość wspomnienia tego dnia zależeć będzie od naszej pracy, dlatego oferujemy również wideofilmowanie oraz fotorelacje, aby lekko zatarte wspomnienie tego dnia można było odnowić oglądając w wolny wieczór zdjęcia z przyjęcia lub nagranie wideo. i znów uśmiechnąć się na widok zwariowanego, kolorowego przyjęcia, które zapisało się w pamięci dziecka, jako dzień, do którego warto wrócić w myślach, znów czując tę energię i czystą radość z kreatywnego świętowania tak ważnego przecież dnia. widok szczęśliwego dziecka jest chwilą, która jest po prostu bezcenna. i właśnie ten widok chcemy podarować rodzicom, jednocześnie sprawiając, że dzień I Komunii Świętej pozostanie w sercu i pamięci dziecka na bardzo, bardzo długo, o ile nie na zawsze.

Kategoria wpisu: 

Podziel się

Google+