organizacja-imprez-komunijnych-dla-dzieci-animacje-na-komunii-weselu-imprezie-rodzinnej

komunijny zawrót głowy - czyli nasze animacje i atrakcje podczas przyjęć komunijnych!

miniony bardzo pracowity weekend obfitował w fantastyczne imprezy komunijne podczas, których zapewnialiśmy atrakcje wszystkim dzieciom na ich uroczystych przyjęciach. jak zwykle największym zainteresowanie cieszyły się nasze animacje i zabawy, podczas których integrowaliśmy wszystkie dzieci i ich rodziców.

wspólne zabawy zacieśniają więzy rodzinne a w dodatku są fantastyczną formą aktywnej rozrywki. do promocyjnej oferty komunijnej wprowadziliśmy również Knoocker'a, który również sprawdził się na przyjęciach - to połączenie zabawy ruchowej z nowymi technologiami, więc spodobało się wszystkim maniakom tego typu nowości! nasz pokaz baniek mydlanych został uwieczniony na wielu zdjęciach ku uciesze obecnych na imprezach fotografów. odwiedziny żywych maskotek zakończyły niemal każdego uczestnika imprezy! tak, po krótce wyglądał nasz imprezowy weekend! :)

kolejny zapowiada się równie pracowicie i aktywnie! już rozpoczynamy przygotowania. przed nami - wiele lokalizacji i jeszcze więcej uśmiechniętych dzieci!

 

Kategoria wpisu: 

Podziel się

Google+