endorfins-na-targach-happy-baby-2016-w-poznaniu-animacje-dla-dzieci

nasza miła obecnośc na targach Happy Baby '16. :)

w końcówce października mieliśmy okazję odwiedzić i wziąć udział w dziecięcych targach Happy Baby. to wyjątkowe wydarzenie corocznie przyciąga mnóstwo wystawców z całego kraju, którzy są bezpośrednio i pośrednio związani z usługami i sprzętami dla dzieci jak również ich rodziców. z naszej strony pojawiliśmy się z naszą animacyjną strefą, która skierowana jest właśnie do wszystkich małych gości tego wydarzenia.

jak się okazało nasze atrakcje przyciągnęły każdego dnia setki dzieci (wraz z ich kochanymi rodzicami wink ) - wszyscy nasi mali goście zostali powitani z otwartymi ramionami, sercem i uśmiechem. każdy z pewnością znalazł coś dla siebie, były zabawki, gry i opieka skierowana do tych najmniejszych dzieci jak i młodzieży - atrakcją dla starszych pociech był knoocker (interaktywna ścianka do gier), dla maluchów - ich strefa, wielkie klocki czy odwiedziny żywych pluszowych maskotek. uniwersalną atrakcją były nasze animacje i zabawy, prowadzone przy naszym kole zadań - zabawa zawsze sprawdza się na każdym wydarzeniu, bo każde dziecko losuje zadanie i nie ma zmiłuj się, trzeba je wykonać. ;)

w każde zlecone nam zadanie wkładamy całe nasze serce i tak było tym razem, dlatego na koniec zawsze zbieramy (nie będąc skromnym wink ) wiele ciepłych słów na temat naszego podejścia do najmłodszych uczestników imprez oraz jakości atrakcji! (za co ogromnie) DZIĘKUJEMY! :)

podsumowując - organizując naszą dziecięcą strefę mieliśmy do dyspozycji niemal 80m2 - wykorzystaliśmy je pod następujące atrakcje - strefę maluszka, knoocker'a, wielkie klocki, animacje i wspólne zabawy oraz odwiedziny żywych masotek.

zobacz zdjęcia z wydarzenia dostępne na facebook'u! :) kliknij tutaj!

Kategoria wpisu: 

Podziel się

Google+