Nasz kanał na YouTube

biuro@endorfins.pl

szybki kontakt: +48 798 188 155

Agencja eventowa Endorfins.pl > Animacje dla dzieci

Animacje dla dzieci

Klient biznesowy, Klient indywidualny

Zabawa, radość, wspólna integracja i najlepsze wspomnienia – jako „dostawca rozrywki” na organizowanych przez nas wydarzeniach, właśnie na te elementy zawsze zwracamy uwagę. Zabawa powoduje, że dzieci otwierają się przed nami i swoimi rodzicami, dostrzegamy ich potencjał, który często niezauważony w odpowiednim momencie, może bezpowrotnie zostać przeoczony. Radość z zabawy niemal uzależnia od aktywnego spędzania czasu wolnego – dzieci i ich rodzice wielokrotnie wraz z naszymi animatorami okrywają nowe metody zabaw i wspólnego spędzania czasu wolnego. Wspólna integracja zacieśnia więzi rodzinne, które są fundamentem wzajemnego zaufania i szczerości, a co za tym idzie niezbędnymi składnikami najlepszych relacji między rodzicem a dzieckiem. Najlepsze wspomnienia zawsze rodzą się tam, gdzie harce, uśmiech i wzajemne zrozumienie. Staramy się, aby każde wydarzenie organizowane przez nasz zespół pozostało w pamięci na zawsze jako pozytywna, szczęśliwa i pełna przygód pamiątka, do której można wrócić za sprawą najwspanialszych wspólnych doświadczeń i zdjęć.

Animacje dla dzieci, które organizujemy w czasie imprez i eventów zawsze są dopasowane do grupy wiekowej oraz tematyki czy rodzaju wydarzenia. Zabawę zwykle rozpoczynamy poprzez integrację grupy. Pierwszymi animacjami są najczęściej zabawy z chustą klanza, wspólne tańce, giga twister czy skakanie na mega skakance. Kiedy grupa się już lepiej pozna czas na bardziej indywidualne konkurencje. Wtedy zwykle rozpoczyna się zdrowa rywalizacja połączona z kibicowaniem i wzajemnym wsparciem. Dzieciaki konkurują w takich zabawach jak – zwinne rączki, rzut to celu, zbieranie truskawek czy wyścig biedronek. Łącząc uczestników w zespoły przechodzimy do rywalizacji w potrójnych spodniach, wyścigach gąsienic czy skaczących rurach. Zabaw i pomysłów na animacje mamy dziesiątki, jesteśmy gotowi na każdą nawet najbardziej energiczną ekipę dzieciaków!

Zabawy z nami pobudzają wyobraźnie dzieci, rozwijają motorykę oraz pozytywnie wpływają na ogólny rozwój psychofizyczny. Prowadzone są przed doświadczonych i pełnych energii animatorów, którzy na swoim koncie mają już setki imprez i eventów dziecięcych! 😊

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Klienci indywidualni

Kasjan Farbisz

+48 798 188 155

kasjan@endorfins.pl

Klienci firmowi

Anna Wandachowicz

+48 798 188 155

ania@endorfins.pl

Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.