Nasz kanał na YouTube

Poznaj team endorfins

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor

Organizatorzy.

podstawową zasadą, której kurczowo trzymamy się w naszej firmie to - ``robić coś dobrze, albo wcale``. jesteśmy optymistycznymi realistami, twardo stąpającymi po ziemi. na przestrzeni dekady, od 2009 roku, zdobyliśmy ogromne doświadczenie w organizacji imprez i eventów. dziś już wiemy, ile pozornie niemożliwych realizacji okazało się wykonalnych. jak organizować wydarzenia, by czerpać z nich to co najlepsze - pozytywne emocje, wspomnienia, pamięć i integrację. jak osiągać cele stawiane sobie i cele, które stawiają przez nami nasi Klienci. jeśli szukasz sprawdzonej, doświadczonej, pełnej pasji firmy organizującej imprezy i eventy - jesteś pod dobrym adresem.

mkd-team-image

Anna Wandachowicz

Organizatorka

Absolwentka WSHiD w Poznaniu kierunku Stosunków Międzynarodowych. Podczas studiów wolontariuszka Uniwersytetu dla Dzieci, gdzie odkryła swoje powołanie - pracę z najmłodszymi.

mkd-team-image

Kasjan Farbisz

Organizator / Fotograf

Ukończył UAM w Poznaniu na kierunku Turystyki i Rekreacji. Imprezy rekreacyjne ma we krwi, doświadczenie zdobywał już w trakcie studiów pracując w wielu agencjach eventowych. Uwielbia spędzać wolny czas w plenerze.

Animatorzy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penati et magnis dis parturient

team-image
team-image
team-image
team-image
team-image
team-image
team-image
team-image
team-image
team-image
team-image
team-image