Nasz kanał na YouTube

Zorganizujesz z nami.

Rozejrzyj się, sprawdź co możemy Ci zaproponować i w jakiej kwestii wyręczyć!

Pikniki firmowe

Stały się naszym konikiem i oczkiem w głowie. Podczas pikników firmowych, możemy w pełni wykorzystać potencjał naszych najlepszych atrakcji plenerowych!

Targi/Eventy promocyjne

Szukasz sposobu na skuteczną promocję swoich produktów lub usług? Pomożemy Ci w organizacji i przeprowadzeniu całego wydarzenia. Wykorzystamy najlepsze formy promocji Twoich produktów lub usług by zwiększyć ich sprzedaż i rozpoznawalność.

Wyjazdy incentive

Zagraniczna podróż integracyjno-motywacyjna, nagrodą dla najlepszych pracowników? Fantastyczne rozwiązanie dla firm i osób spragnionych przygód i niesamowitych wspomnień!

Imprezy integracyjne

Skuteczna integracja pracowników to podstawa. Wiemy jak zorganizować udany wyjazd teambuildingowy, który zacieśni więzi w każdym zespole!

Prowadzenie imprez

Dobry konferansjer lub konferansjerka to często klucz to udanej realizacji eventu. Komunikatywna, elokwentna osoba, która umiejętne poprowadzi imprezę jest często ważniejsza niż niejedna imprezowa atrakcja.

Wynajem sprzętu

Niezbędne wyposażenie każdego eventu. Osprzęt i akcesoria bez, których nie odbędzie się żadne wydarzenie. Sprawdź przy organizacji jakiej imprezy możemy Ci pomóc.

Eventy dla dzieci

Najważniejszy filar naszej firmy, wyrośliśmy na organizacji imprez dla dzieci, dlatego rokrocznie dbamy o rozwój tej części oferty, by wciąż zaskakiwać najmłodszych uczestników wszystkich wydarzeń.

Wigilie firmowe

Stworzymy dla Was cudowną rodzinną przestrzeń, w której każdy uczestnik imprezy będzie czuł się swobodnie i przyjemnie. Zadbamy o odpowiednią scenografię, tematyczne atrakcje, muzykę - tworząc wyjątkową świąteczna aurę.

Wydarzenia specjalne

Urzeczywistniamy najbardziej niecodzienne pomysły. Ktoś musi je przecież zrealizować. Masz zamysł i wizję, ale gorzej z wykonaniem? Pomożemy Ci również w tym temacie!

Atrakcje na Twoje wydarzenie.

Oferujemy tylko najlepsze, sprawdzone urozmaicenia wydarzeń, sprawdź jakie usługi i atrakcje możemy zaproponować na Twój event!

Poznaj wszystkie atrakcje

Warsztaty na Twoje wydarzenie.

Jeśli szukasz pomysłu na pobudzenie kreatywności, naukę i rozwój, a przy tym fantastyczną zabawę - skorzystaj z naszej oferty warsztatowej.

Zadowoleni klienci.

W branży eventowej, zaufanie budujemy nieprzerwanie od 2009 roku! w międzyczasie obsłużyliśmy już setki firm, marek, instytucji rządowych i samorządowych. dołącz do naszych zadowolonych klientów!

Doświadczony zespół.

Doświadczenie, transparentność i zaufanie - takie słowa często słyszymy z ust naszych Klientów. przy organizacji wydarzeń - garściami czerpiemy z naszego doświadczenia, transparentność pozwala nam na wyśmienite relacje z Klientami, a zaufanie to efekt naszej sumiennej pracy.

mkd-team-image

Anna Wandachowicz

Organizatorka

Absolwentka WSHiD w Poznaniu kierunku Stosunków Międzynarodowych. Podczas studiów wolontariuszka Uniwersytetu dla Dzieci, gdzie odkryła swoje powołanie - pracę z najmłodszymi.

mkd-team-image

Kasjan Farbisz

Organizator

Ukończył UAM w Poznaniu na kierunku Turystyki i Rekreacji. Imprezy rekreacyjne ma we krwi, doświadczenie zdobywał już w trakcie studiów pracując w wielu agencjach eventowych. Uwielbia spędzać wolny czas w plenerze.

Poznaj nasz cały zespół

Pozostańmy w kontakcie. Razem możemy wiele zrobić.

Zajmujemy się organizacją imprez i wydarzeń na terenie całej Polski!
Najwięcej zleceń realizujemy na terenie – Warszawy, Poznania, Łodzi i Bydgoszczy. Tu nas spotkasz najczęściej.
Jeśli chcesz omówić kwestię organizacji swojego eventu osobiście, zapraszamy na kawę do naszego biura w Koninie – Plac Górnika 4.

Skontaktuj się

Zaczerpnij wiedzy

Zajrzyj na nasz blog! Poznaj naszą pracę od kuchni, dowiedź się więcej na temat bieżących realizacji. Odkrywaj nowości i wszelkie nowinki z branży eventowej! Czytaj nasz blog!

Anna Wandachowicz

Anna Wandachowicz

Twój indywidualny opiekun

+48 798 188 155

Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.