Nasz kanał na YouTube

Agencja eventowa Endorfins.pl > Warsztaty świąteczne

Warsztaty świąteczne

Warsztaty

Warsztaty ŚWIĄTECZNE – świąteczny czas wymaga odpowiedniej atmosfery, scenografii, natchnienia podczas wydarzeń organizowanych w tym okresie z pomocą przyjdą nasze warsztatowe propozycje, które nie tylko uzupełnią ofertę Twojego eventu, ale staną się wspaniałym miejsce gdzie ludzie będą mogli celebrować ten wyjątkowy czas razem. Właśnie wspólne prace w czasie świątecznym są kluczem do wzajemnych interakcji i pięknych wspomnień.

 • DEKOROWANIE PIERNICZKÓW I CIASTECZEK / ŚWIĄTECZNA PIEKARNIA

Podczas tych warsztatów dzieci zmieniają się w małych cukierników i dekorują pierniczki o różnych świątecznych kształtach. Lukier, posypki oraz pisaki cukiernicze pozwalają na wykonanie nawet najbardziej odjechanych wzorów na wypiekach. Po udekorowaniu pierniczki trafiają do paczuszek i opuszczają „świąteczną piekarnię”. Świąteczna piekarnia to miejsce, do którego podczas eventów zimowych z chęcią zaglądają również dorośli, każdy z z nas jest przecież łasuchem i lubi czasem przegryźć coś słodkiego!

 • OZDABIANIE PAPIEROWYCH TOREBEK

Uczestnicy wykonają piękne, wyjątkowe torby. Przy pomocy filcu, kredek, flamastrów, naklejek i wstążek mają ogromne możliwości dekoracji torebek. To niesamowite jak uczestnicy naszych warsztatów zmieniają z pozoru proste torby papierowe w fantastyczne opakowanie na prezent.

 • BAŁWANKI ZE SKARPET

Podczas tych warsztatów używamy białych skarpetek, materiałów, wstążek oraz koralików. Napełniając skarpetkę ryżem formujemy ją w taki sposób aby przypominała bałwanka, jeszcze dodatki wybrane przez naszych uczestników i naszym oczom ukazuje się piękny bałwanek! Jest to idealna świąteczna dekoracja dziecięcych pokoi.

 • OZDOBY FILCOWE

Filc to bardzo popularny materiał wykorzystywany w rękodziele. Podczas tych warsztatów będziemy tworzyć świąteczne ozdoby filcowe na patyczku oraz takie, które można zawiesić na choinkę. Uczestnicy skorzystają z przygotowanych przez nas szablonów reniferów, dzwoneczków czy bałwanków lub stworzą ozdobę według własnego projektu.

 •  MALOWANIE BOMBEK

Ta atrakcja to „must have” każdego eventu mikołajkowego. Na pytanie co kojarzy Ci się z ozdobami świątecznymi, w pierwszej trójce każdy wymieni bombki! Co roku uczestnicy zaskakują nas swoją kreatywnością i tym co można wyczarować z brokatu, farb i odrobiny talentu. Na życzenie klienta zapewniamy szklane bądź styropianowe bombki.

 • KARTKI ŚWIĄTECZNE

Obdarowywanie bliskich kartkami świątecznymi wychodzi już z powszechnego użycia, jednakże my chcemy powrócić do tej sympatycznej tradycji. Zapoznamy naszych uczestników z różnymi technikami ich tworzenia. Naklejki, cekiny, ozdobne dziurkacze czy nożyczki, to tylko niektóre materiały z których będzie można korzystać podczas warsztatów.

 • ŚWIĄTECZNE LAMPIONY

Niestety ostatnie zimy są mało śnieżne, przez co o klimat świąteczny również jest trudniej. W uzyskaniu bożonarodzeniowej atmosfery pomocne będą nam lampiony. Uczestnicy warsztatów wykonają je z małego szklanego pojemniczka, farb do szkła, naklejek, sztucznego śniegu. Każdy lampion wykonany podczas warsztatów można swobodnie zapalić później w domu i cieszyć się ciepłym światłem podczas długich zimowych wieczorów.

 • ŚWIĄTECZNE PUDEŁKO

Tę atrakcję wyjątkowo lubią dzieci. Z małego kartonowego pudełka, za pomocą farb w sztyfcie, cekinów, naklejek i wstążek wyczarowują piękne pudełka na prezenty dla swoich bliskich. Kartonowe pudełko, w rękach dzieci zawsze nabiera niesamowitego wymiaru, młodzi uczestnicy imprez podchodzą do tego zadania na poważnie, ozdabiając je na dziesiątki sposobów. Podczas eventów pudełko doskonale sprawdza się też jako opakowanie na wykonane podczas nich prace plastyczne.

 • ŚWIĄTECZNE STROIKI

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas – nie tylko dzięki rodzinnej atmosferze, obfitym posiłkom, ale w dużej mierze dzięki charakterystycznej, bogatej oprawie. Ważne są pomysły na Boże Narodzenie i przygotowanie świątecznych ozdób, potraw czy innych dodatków.
Wychodzimy naprzeciw modzie DIY i razem z naszymi uczestnikami tworzymy piękne proste stroiki. Żywe bądź sztuczne, gałązki świerku, łańcuchy, suszone pomarańcze, laski cynamonu – to tylko część materiałów z których będą mogły korzystać osoby uczestniczące w naszych warsztatach.

 • MALOWANIE FIGUREK GIPSOWYCH

Figurki gipsowe w różnych zimowych i świątecznych wzorach, to doskonała praca plastyczna którą mogą samodzielnie wykonać dzieci. Wyobraźnia, kreatywność i trochę umiejętności manualnych to wystarczy by ozdobić swoją małą rzeźbę. Do figurki przymocowany jest uchwyt, dzięki któremu gipsową figurkę można zawiesić na choinkę. Oz

 • KULA ŚNIEŻNA DIY

Zima, śnieg, choinka i kolorowe lampki. Z tym zwykle kojarzą na się święta. Wszyscy lubimy szklane kule, w których po wstrząśnięciu pada śnieg. Teraz nie musisz szukać w sklepach takiej dopasowanej do nas, bo możesz ją zrobić samodzielnie podczas naszych warsztatów śnieżnej kuli DIY .Osoby biorące udział w warsztatach otrzymują od nas słoiczek oraz odpowiednie dodatki , dzięki którym mogą spersonalizować własną, unikatową kulę.

Paweł Szepiszczak