Nasz kanał na YouTube

Strefa malucha

Klient biznesowy

Dla najmłodszych przygotowaliśmy strefę malucha. Jest to miejsce, w którym miło spędzi czas każdy 2-3 latek a także dzieci roczne i te poniżej pierwszego roku życia. Każdy chłopiec czy dziewczynka będą zachwyceni zabawą w tym miejscu.
Nasza strefa malucha jest bardzo kolorowa, radosna i pełna dźwięków, a to za sprawą tego co się w niej znajduje. Podłoga w tym miejscu wyłożona jest kolorowymi, miękkimi matami, które poza tym, że pięknie zdobią te strefę są też zabezpieczeniem, by żadnemu z maluszków nie stała się krzywda oraz dają komfort dzieciom, które bez obaw mogą chodzić tam boso. Obszar tego stanowiska wyznaczają kolorowe płotki oddzielające strefę od innych atrakcji.
W strefie malucha można wyróżnić kilka miejsc do zabawy, jednym z nich jest kącik dla malutkich dzieci gdzie znajdują się leżaczki, bujaczki, zabawki interaktywne i edukacyjne przeznaczone dla dzieci poniżej pierwszego roku życia. W innym kąciku znaleźć można gry dla nieco starszych dzieci, różnego rodzaju rowerki, osiołki do skakania, zjeżdżalnie, tunele czy klocki. W strefie przeznaczonej maluszkom obowiązkowo przebywać muszą pluszaki i u nas mają one swoje miejsce, to tam znajdują się kolorowe, większe i mniejsze misie, materiałowe piłeczki i wiele innych przytulanek. Wszystkie zabawki znajdujące się w tym miejscu są zabawkami klasy premium takich marek jak: Fisher-Price, Dummel, Chico, Smily Play, Lena czy Little Tikes są bezpieczne a przy tym sprawiają, że zabawa w tej strefie jest pełna emocji i pozytywnych wrażeń.
Nad bezpieczeństwem oraz dobrą zabawą w naszej strefie czuwają 2 kreatywne animatorki, które polubi każdy maluszek. Bedą one wsparciem dla wszystkim małych pociech przebywających w naszym kąciku. Podchodzimy z ogromną dbałością o każdy drobny detal naszej strefy – dlatego przed każdym rozpoczęciem zabawy wszystkie zabawki są czyszczone i dezynfekowane tak by zapewnić bezpieczeństwo dzieciom, które z nich korzystają. Wszystkie elektroniczne zabawki są zawsze sprawne, uszkodzony sprzęt jest natychmiast usuwany z naszego kącika, chcemy by dzieci czuły się u nas jak we własnym pokoju.

Kasjan Farbisz