Nasz kanał na YouTube

Wigilie firmowe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor

Wigilie firmowe, odwiedziny Mikołaja, imprezy mikołajkowe – cel jest jeden – świąteczna atmosfera i wspaniałe wspomnienia.

Okres przedświąteczny to pora pełna przygotowań, na które składają się – poszukiwanie prezentów, zakupy w biegu, porządki domowe czy przygotowywanie świątecznych potraw, wszystkie te zajęcia choć mogą być przyjemne, pochłaniają mnóstwo energii i czasu. W całym tym zgiełku warto wyrwać się na imprezę firmową, pełną najlepszych znajomych z pracy i swojej rodziny – będzie to idealna odskocznia od codziennych zajęć i dobry sposób na odpoczynek. Zawsze dbamy by atmosfera na naszych imprezach świątecznych była jak najbardziej przyjemna i „domowa” dopieszczając takie detale jak scenografia świąteczna, odpowiednia muzyka, dopasowane atrakcje i przyjaźni animatorzy. Na naszych wigiliach firmowych, nasz zespół zawsze jest przebrany w świąteczne stroje takie jak – elfy, śnieżynki i bajkowe postacie. Obowiązkowym gościem każdego wydarzenia jest oczywiście nasz wesoły Święty Mikołaj, bez którego nie ma prawdziwie świątecznego klimatu. Scenografia jest zawsze pełna – bałwanków, płatków śniegu, lampek, przepięknie udekorowanych choinek i pozostałych charakterystycznych elementów świątecznych. Scenariusz imprezy opiera się o autorskie animacje i konkursy nawiązujące do świąt m.in. – ścigamy się na nartach, toczymy bitwy na śnieżki, dekorujemy gigantyczne bombki, tańczymy do najpopularniejszych świątecznych przebojów i bawimy się podczas wielu innych autorskich animacji tematycznych! Organizując wigilie firmowe – zawsze dbamy o odpowiedni dobór towarzyszących atrakcji tematycznych. Dlatego podczas naszych imprez znajdziesz również kąciki i strefy gdzie zarówno dzieci i jak i dorośli będą mogli zająć się przygotowaniem własnych przypinek, udekorować ciasteczka, wykonać świąteczny lampionik, skorzystać z wielu świątecznych wzorów malowania buziek czy brokatowych tatuaży, zagrać w sezonowe gry na interaktywnej ściance knoocker, wykonać pamiątkowe zdjęcie w fotobudce oraz skorzystać z dziesiątek innych świątecznych atrakcji tematycznych.

Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.