Nasz kanał na YouTube

Agencja eventowa Endorfins.pl > Malowanie twarzy

Malowanie twarzy

Klient biznesowy, Klient indywidualny

Facepaing pomimo upływu lat jest wciąż jedną z ulubionych atrakcji na imprezach dla dzieci. Malowanie buziek to dziś nie tylko kwiatek, słoneczko czy inny prosty wzór na policzku. Obecnie to fantastyczna przemiana w wymarzoną postać z bajki, filmu czy książki. Nasze animatorki, które specjalizują się w malowaniu buziek to istne mistrzynie w swoim fachu. Zawsze skrupulatnie z pietyzmem, dbając do każdy detal starają się odwzorować ukochaną postać na uśmiechniętej buzi dziecka. Malowanie buziek wymaga od naszych animatorek skupienia, cierpliwości i spokoju. Nie tylko ze względu na jedno obecnie w czasie malowania dziecko, ale również ze względu na piętrząca się kolejkę do naszej atrakcji, zaraz gdy przybyli uczestnicy orientują się, z jak utalentowanymi facepaiterkami mają do czynienia. Dlaczego tak je chwalimy? Bo wiemy, że każda z nich wkłada w to całe serce i do każdego dziecka podchodzi bardzo indywidualnie przy okazji rozmawiając o hobby i zainteresowaniach tak by umilić dziecku i sobie czas, w którym maluje buzię. Wszystkie małe pociechy po wykonaniu pracy przez animatorkę mają okazję przejrzeć się w lustrze i wtedy, pojawia się na ich buziach najszczerszy, szeroki uśmiech, który jest najlepszą nagrodą i motywacją do dalszej pracy na tak wysokim poziomie. Malowanie buziek sprawdza się zarówno na małych kameralnych imprezach jak urodziny, komunie jak wielkich piknikach firmowych.
Posiadamy ogromne zaplecze gotowych wzorów malowania twarzy – podzieliliśmy je na różne kategorie tak byś mógł/mogła dobrać odpowiednie wzory do charakteru i tematyki imprezy. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć imprezę o każdym motywie przewodnim dopasowując do niej odpowiedni zestaw szablonów. Oprócz przygotowanych przez nas propozycji zawsze możesz poprosić naszą animatorkę o dowolny malunek, bądź posłużyć się własnym wzorem np. z telefonu. Ich ogromna wyobraźnia i pewna ręka w malowaniu twarzy z pewnością zaowocuje przepiękną charakteryzacją Twojej twarzy.
Zawsze wykorzystujemy profesjonalne farby hipoalergiczne oraz przewidziane do nich specjalne pędzle do twarzy. Dzięki temu w całej historii naszej działalności nie mieliśmy sytuacji by na twarzy dziecka pojawiło się jakiekolwiek zaczerwienienie czy inna przypadłość. Wiemy jak ważny jest profesjonalny sprzęt przy pracy z dziećmi dlatego zaopatrujemy się w akcesoria tylko i wyłącznie w autoryzowanych punkach sprzedaży farb i pędzli ze wszystkimi niezbędnymi atestami. Gwarantuje to nam, Tobie, Twoim oraz pozostałym dzieciom bezpieczeństwo i psychiczny spokój.

Kasjan Farbisz