Nasz kanał na YouTube

Agencja eventowa Endorfins.pl > Warsztaty kreatywne

Warsztaty kreatywne

Klient biznesowy, Warsztaty

Warsztaty KREATYWNE – to nasze propozycje pobudzających wyobraźnię, pomysłowość, motorykę, a przede wszystkim odkrywających w uczestnikach nowe pasje i horyzonty na nowe formy zabaw kreatywnych. Warsztaty kierujemy do dzieci w każdym wieku – bo na dobrą zabawę nigdy nie jest za wcześnie ani za późno.

 • Warsztaty SLIME

Przeźroczysty, z brokatem, z piaskiem kinetycznym, a może Fluffy czy Crunchy Slime? Na naszych warsztatach dzieciaki za pomocą barwników, brokatów, kuleczek styropianowych, pianki oraz kleju stworzą ulubionego Slime’a. Samodzielnie dostosowują sobie ilość oraz rodzaj mieszanych dodatków. Sami decydują czy glutek będzie mniej lub bardziej rozciągliwy. Do każdego samodzielnie zrobionego Slime’a dajemy pojemniczek, dzięki czemu uczestnicy mogą się nim bawić nawet po zakończeniu warsztatów!

 • Warsztaty MYDEŁKOWE

To świetna zabawa oraz możliwość wykonania fajnego prezentu dla kogoś bliskiego. Uczestnicy stworzą samodzielnie mydełko w dowolnie wybranym przez siebie kształcie. Ponadto dzięki takim dodatkom jak zapachy, barwniki oraz suszone kwiaty, mydełka nabierają wyjątkowego charakteru. Sprawdzone składniki z niezbędnym atestem do samodzielnego wykonania mydełka dają możliwość praktycznego ich zastosowania. Dzieła wykonane podczas naszych warsztatów mydełkowych nie tylko cieszą oko ale i dzieciaki dumnie mogą korzystać z nich w domu podczas kąpieli.

 • Warsztaty TWORZENIA PRZYPINEK

Przypinka to okrągły, wypukły znaczek przypinany na agrafkę. Zabawa polega na tym by na okrągłym kawałku papieru z pomocą kredek, mazaków, naklejek oraz cekinów stworzyć coś wyjątkowego. Takie małe kółeczko papieru daje niesamowite pole do wykazania się kreatywnością. Tę małych rozmiarów pracę za pomocą specjalnej maszyny przenosimy na przypinkę. Podczas warsztatów tworzenia przypinek uczestnicy tworzą przypinki z imionami, rodzinne ze zdjęciami, błyszczące i kolorowe. Gdy zamieniamy agrafkę na magnes staje się to wtedy wspaniałą pamiątką z wydarzenia którą można umieścić na lodówce.

 • Warsztaty KLOCKÓW KUKURYDZIANYCH PLAY-MAIS

Klocki kukurydziane play mais to ekologiczny materiał kreatywny, który gwarantuje świetną zabawę i rozwój manualny. Aby złączyć klocki play mais wystarczy lekko nawilżyć klocki i przyłożyć je do siebie. Klocki te można dowolnie kształtować poprzez cięcie, ugniatanie oraz krojenie. Play mais dają wiele możliwości ich wykorzystania poprzez wyklejanie ich na kartce papieru oraz jako tworzenie figur przestrzennych. Warsztaty te świetnie można dopasować do tematu przewodniego imprezy. Klocki kukurydziane play mais nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia dlatego mogą się nimi bezpiecznie bawić nawet najmniejsi uczestnicy. Do tego materiał ten jest przyjazny dla środowiska.

 • ZWIERZAKI CUDAKI Z DRUCIKÓW KREATYWNYCH

Warsztaty tworzenia z drucików kreatywnych to inspirujące zajęcie, które wzmacnia pracę paluszków. Ten niepozorny, prosty i puchaty, giętki drucik daje szeroki pole jego zastosowania. Uczestnicy tworzą motylki, dinozaury, kotki, myszki, jaszczurki lub kreują dowolnie wymyślony przez siebie kształt. Dzieciaki podczas naszych warsztatów z drucikami kreatywnymi rozwijają swoją wyobraźnie oraz kształtują małą motorykę.

 • Warsztaty PAPIEROWE

To proste zabawy plastyczne z użyciem papieru znane z dzieciństwa rodziców naszych małych uczestników. Podczas naszych warsztatów papierowych przypominamy jak prosto wykonać wachlarz z papieru, wiatraczek, zakładkę do książki czy też papierowego balona. Uczestnicy oprócz papieru kolorowego będą mieć do dyspozycji, naklejki, cekiny, kredki, mazaki, papier kolorowy oraz stempelki. Z pozoru tak proste czynności jak przyklejanie, wycinanie i rysowanie świetnie rozwijają u dzieci małą motorykę. Wachlarze oraz wiatraczki powstające podczas tych warsztatów świetnie sprawdzają się podczas gorących, letnich imprez plenerowych. Papierowy balon natomiast świetnie ozdobi dziecięcy pokój.

 • Warsztaty TWORZENIA BIŻUTERII Z KORALIKÓW

Warsztaty tworzenia biżuterii zawsze przyciągają damską część uczestników naszych eventów. Tworzenie bransoletek oraz naszyjników z koralików jest chyba najprostszą i zarazem najbardziej satysfakcjonującą formą samodzielnego tworzenia biżuterii. Daje poczucie realizacji w dość krótkim czasie. Naszym uczestnikom dajemy do dyspozycji koraliki wykonane z różnego rodzaju materiałów – plastik, szkło, drewno. Nasze warsztaty tworzenia biżuterii to tysiące koralików w różnych rozmiarach, kształtach oraz kolorach. Najmłodsi rękodzielnicy lubią wykorzystywać dodatkowe zawieszki w kształcie misi, motylków oraz serduszek. Atrakcja zdecydowanie dla osób o dużej cierpliwości, lubiących zabawę w ciszy i spokoju. Warsztaty uczą skupienia i precyzji.

 • Warsztaty MALOWANIA CERAMIKI

Warsztaty, które pasują praktycznie do każdego eventu. Chyba każdy w domu ma swój ulubiony kubek, z którego lubi pić najbardziej. To, że kubek staje się tym najfajniejszym często składa się fakt, iż wiąże się on z jakimś miłym wspomnieniem lub jest prezentem od kogoś bliskiego. Podczas naszych warsztatów malowania ceramiki dajemy możliwość wykonania personalizowanego kubka, talerzyka lub spodka poprzez namalowanie na nim własnych wzorów. Odpowiednie flamastry, różnego koloru farby oraz pędzle dają szerokie pole kreatywności naszym uczestnikom. Jest to doskonała pamiątka z eventu jak i prezent dla kogoś kogo lubimy, albo kochamy!

 • Warsztaty FILCOWE

Pamiątki, zabawki, ozdoby codziennego użytku… To wszystko można wykonać z filcu. Jak zmienić zwykły prosty ołówek lub długopis? Należy do niego dodać jakąś sympatyczną ozdobę. Właśnie podczas nasz warsztatów filcowych uczestnicy wykonają ozdoby na długopis bądź olówek oraz zrobią proste etui na nie. Mogą również wybrać trudniejszy wzór – wykonując portfel, saszetkę czy pokrowiec na telefon.

 • Warsztaty KUL KĄPIELOWYCH

Warsztaty kul kąpielowych to niesamowicie pachnąca, odprężająca przestrzeń gdzie uczestnicy wykonają własne kule do kąpieli. Warsztaty rozwijają zdolności manualne i pobudzają zmysły. Uczestnicy wykonają kule w różnych kolorach, formach oraz zapachach. Nasze produkty do wyrobu kul dają szereg różnych kombinacji, dzięki czemu zabawa ta wciąga również dorosłych. Ładnie zapakowana kula kąpielowa jest też znakomitym prezentem dla kogoś bliskiego. Wszystkie preparaty wykorzystane podczas warsztatów spełniają atesty oraz wymogi bezposredniego kontaktu ze skórą, więc są bezpieczne a nawet wskazane do korzystania na co dzień!

 • Warsztaty TWORZENIA ŚWIEC

To świetna zabawa, której efektem można cieszyć nawet po zakończonych warsztatach. Uczestnicy wybiorą kolor świecy, jej dodatki, zapach oraz samodzielnie zamontują knot. Warsztaty które lubią zarówno dzieci ja i dorośli. Kierujemy je do wszystkich zapaleńców, małych stylizatorów wnętrz, gdzie świeca można stać się fantastycznym uzupełnieniem przestrzeni.

 • GNIOTKI RELAKSACYJNE

Dzieci tak jak dorośli podlegają presji oraz różnego rodzaju stresom. Podczas tych warsztatów dzieciaki wykonają własnoręcznie gniotka relaksacyjnego. Uczestnicy napełniając balon ryżem lub mąką dostosują gniotka do swoich potrzeb. Obowiązkowo nadadzą im wyjątkowego charakteru zdobiąc go odpowiednimi indywidualnymi malunkami. Zabaw i relaks w jednym – czy może być coś lepszego?

Kasjan Farbisz