Nasz kanał na YouTube

Agencja eventowa Endorfins.pl > Pokaz baniek mydlanych

Pokaz baniek mydlanych

Klient biznesowy, Klient indywidualny

Bańki mydlane – to coś co kochają wszyscy od najmłodszych przez starsze dzieci, aż po rodziców. Każdy chce dotknąć takiej bańki zanim odleci i zniknie na horyzoncie. Tworzony przez nas pokaz baniek to tysiące różnorodnych bąbelków od malutkich i wszystkim dobrze znanych generowanych przez wytwornice, przez nieco większe robione ze specjalnie przygotowanych do tego lass, aż do ogromnych wychodzących z generatorów, które zaskoczą każdego widza. Bańki mydlane to wyjątkowe widowisko, zawsze mienią się wszystkimi kolorami tęczy, błyszczą się w promieniach słońca, dając ogromną radość dla naszego oka. Przebijanie i ganianie za bańkami to ogromna frajda dla wszystkich najmłodszych uczestników pokazu. Nasze przedstawienia prowadzone są przez wykwalifikowanych animatorów, których pokazy zapadają w pamięci na długi czas. Proponowane pokazy baniek mydlanych dzielimy na

  • pokaz podstawowy, to prezentacja mega baniek robionych przez animatora na lassach,
  • następny wariant to poszerzenie pokazu podstawowego o 2 wytwornice do baniek,
  • bardziej rozbudowana jest kolejna propozycja, gdzie w pokazie bierze udział 2 animatorów oraz 4 wytwornice,
  • największy pokaz, na którym powstają dziesiątki tysięcy baniek prowadzony jest przez 3 animatorów i działa przy tym 8 wytwornic.

Po zakończeniu pokazu dzieci jak i rodzice mają możliwość samodzielnego spróbowania zrobienia mega baniek na przygotowanych przez nas lassach.

Kasjan Farbisz