Nasz kanał na YouTube

Imprezy integracyjne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor

Każdy dobry manager, wie jak bardzo ważny jest zintegrowany, zmotywowany i serdeczny wobec siebie zespół!

Chcąc stworzyć taką atmosferę w swojej ekipie, należy pamiętać, że nie tylko pracą człowiek żyje. Często chcemy spędzić razem czas również poza murami biura, wtedy właśnie warto wybrać się na wyjazd integracyjny! Popularnie zwany team-buildingiem – po polsku „budowaniem zespołu. Imprezy integracyjne to przede wszystkim dobra, wspólna zabawa, podczas której uczymy się siebie nawzajem i od siebie nawzajem. Poznajemy charaktery, silne i słabe strony, zainteresowania, czasem poznajemy kogoś tak dobrze, że staje się nasza drugą polówką. Jako firma eventowa, z wieloletnim doświadczeniem wiemy, jak zorganizować udany wypad integracyjny.

Ważne jest odpowiednie miejsce.

Może to być świetny hotel, ale również fantastyczna miejscówka plenerowa, gdzie można przeprowadzić prawdopodobnie najciekawsze zabawy integracyjne. Podczas wyjazdów plenerowych zabieramy uczestników w świat zdrowej rywalizacji podczas takich konkurencji jak strzelanie wielu rodzajów wiatrówek (karabinki i wiatrówki krótkie), rozplątywanie węzła gordyjskiego, zabawę w hydraulika czy krecika. Konkurencji i zabaw zawsze jest bez liku, tak by każdy odnalazł coś dla siebie, są to zadania zarówno siłowe, jak i takie wymagające intelektu, sprytu czy po prostu cierpliwości i skupienia. Podczas takich zabaw sprawny manager i uczestnicy nawzajem mogą wychwycić kto jest silny w poszczególnej dziedzinie. Taką wiedzę możemy następnie wykorzystać w pracy podczas realizacji firmowych zadań. Imprezy integracyjne zawsze budują trwałe i silne relacje, które wiążą na długo.

Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.