Nasz kanał na YouTube

Pikniki firmowe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor

Wspólna zabawa, wyśmienity posiłek na świeżym powietrzu oraz niecodzienne atrakcje – tak w skrócie można opisać piknik firmowy.

Podnosząc sobie poprzeczkę zawsze dodajemy kolejne punkty do listy pomyślnego wydarzenia. Uważamy, że prawdziwie udane spotkanie firmowe powinno nieść za sobą wyjątkowe wspomnienia i zacieśniać wspólne relacje. Posiadać nutkę nieprzewidywalności, dzięki czemu na każdym kroku będzie zaskakiwać uczestników (a może nawet organizatorów). Ponadto impreza musi być wzbogacona o nietuzinkowy program animacji, który wciągnie do zabawy wszystkich uczestników! Jakie atrakcje mamy na myśli? Przede wszystkim zróżnicowany program zabaw teambuildingowych, stawiając na integrację międzypokoleniową – organizujemy zabawy, w czasie których bawią się jednocześnie dorośli i ich dzieci. Klanza, mega twister, wielka skakanka, potrójne spodnie to tylko przykłady najbardziej popularnych zabaw, które często pojawiają się na naszych piknikach. Wiemy, że wspólna zabawa Dzieci i dorosłych zacieśnia więzy rodzinne, a to nasz cel! Oprócz cateringu, grilla, dobrej muzyki, dmuchańcy – uważamy, że trafnie dobrany program animacyjny jest kluczem do każdej udanej imprezy plenerowej organizowanej przez naszą firmę. Rokrocznie wprowadzamy do oferty kilka nowości tak by zawsze mieć kolejnego asa w rękawie!

Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.