Nasz kanał na YouTube

Agencja eventowa Endorfins.pl > Strefa gier wielkoformatowych

Strefa gier wielkoformatowych

Klient biznesowy

Strefa mega gier to miejsce gdzie bawić może się cała rodzina od najmłodszego do najstarszego z jej członków, każdy znajdzie coś dla siebie. Czuwający nad bezpieczeństwem animator chętnie wyjaśni zasady każdej z naszych atrakcji.
W skład naszej strefy gier wielkoformatowych wchodzą plansze o wymiarach 120cm x 60cm, o wysokości sześcioletniego chłopca. Osoby korzystające z tego stanowiska mogą zagrać w ponadczasową i bardzo dobrze wszystkim znaną grę jaką jest kółko i krzyżyk, jak również w opartą na podobnych zasadach zabawę “cztery w linii”, tutaj uczestnicy zmagają się ze sobą za pomocą kolorowych kółeczek, wygrywa ten, którego cztery kółka znajdą się w jednej linii obok siebie. Dzieci mogą także sprawdzić swoją pamięć grając w memory, szukając namalowanych na barwnych planszach zwierząt odsłaniając jednocześnie tylko jedną parę kart jednocześnie.
Poza tym każdy przebywający w tej strefie będzie mógł wykazać się swoją celnością w zabawie rzut do celu, naszym celem jest plansza z czterema różnej wielkości, ponumerowanymi otworami, im mniejszy otwór tym więcej punktów do zdobycia. Zawodnicy przy użyciu czterech kolorowych woreczków starają się zdobyć jak najwięcej punktów.
Dla tych dociekliwych, lubiących zadawać dużo pytań też coś mamy, gra ‘’zgadnij kim jestem?’’. Uczestnicy tej zabawy mają za zadanie na początku wybrać jedną z 25 postaci, a następnie naprzemiennie zadawać sobie pytania, na które odpowiadać można tylko tak lub nie. Wygrywa ten zawodnik, który pierwszy odgadnie kim jest jego współgracz.
W naszej strefie mega gier można zrobić także turniej szachowy przy użyciu mega pionków wielkości niejednego 5-latka. Na dużej biało-czarnej planszy rozstawione są wszystkie figury potrzebne do szachowego meczu. Przestawiając pionki można poczuć się jak jedna z figur tej rozgrywki.
Na naszych odwiedzających czeka również mega chińczyk, gra którą znają wszyscy i chętne biorą w niej udział. W tej mega grze może wziąć udział aż 16 zawodników w czterech czteroosobowych drużynach. Do gry przygotowana została mega kostka, która mogłaby służyć za taboret dla dorosłego człowieka. Każda drużyna otrzymuje kolorowe szarfy, uczestnicy rzucają kostką i przemieszczają się po planszy – w trakcie zabawy każdy uczestnik wciela się w rolę pionka wędrującego po planszy. Nasze gry wielkoformatowe stworzyliśmy z myślą o integracji międzypokoleniowej tak by rodzice mogli pokazać swoim dzieciom jak poza zabawą w świecie wirtualnym można spędzać czas wolny. Gry uczą i rozwijają, ale przede wszystkim wymagają wzajemnej współpracy, która zacieśnia więzy.

Kasjan Farbisz