Nasz kanał na YouTube

Piniata

Klient indywidualny

Zawsze pełna słodkości, uwielbiana przez dzieci w każdym wieku. Może przybrać różne niesamowite wzory, które zmieniają się w zależności od tematyki imprezy. Pierwsze urodziny to zwykle piękna, kolorowa, wzorzysta jedynka, impreza, gdzie tematem przewodnim będzie ulubiony komiks, może stać się podobizną Spider-Mana, Hulka, czy Iron-Mana. Urodziny małej księżniczki – to z pewnością fikuśny pantofelek, najpiękniejszy kwiat, korona lub podobizna z ulubionej bajki. Ile imprez, ile marzeń, ile dzieci – tyle różnych piniat! Właśnie to jest najpiękniejsze w tej atrakcji!
Po wybraniu ulubionego wzoru – przychodzi czas na zabawę, a zwykle wygląda ona następująco… Solenizant czy solenizantka wyposażona w prawdziwy kij baseballowy, ma za zadanie rozbić wypełnioną po brzegi słodkościami zawieszoną (najlepiej na drzewie) piniatę.
Chcemy, aby rozbijanie przebiegało w formie zabawy i każdy uczestnik przyjęcia miał możliwość zamachnięcia się na życie naszego „ozdobnego pojemnika” na słodkości. W tym celu ustalamy na początku zabawy odpowiednią kolejność – zakrywamy oczy dziecka, które akurat będzie miało szansę rozbić piniatę i zaczynamy! Uśmiech i ubaw – gwarantowany! Dziwnym trafem okazuje się, że słodkości z piniaty to zawsze te najsmaczniejsze, które są na całym przyjęciu i dzieci w mgnieniu oka zbierają wszystkie cukierki! 😉

Kasjan Farbisz