Nasz kanał na YouTube

Agencja eventowa Endorfins.pl > Klient firmowy  > Święty Mikołaj zbiera już zaproszenia – przygotowania do sezonu imprez mikołajkowych!
mikolaj-przyjmuje-zaproszenia-odwiedziny-mikolaja-w-firmie-warszawa-lodz

Święty Mikołaj zbiera już zaproszenia – przygotowania do sezonu imprez mikołajkowych!

Mikołajki to święto, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

Obchodzone 6 grudnia w katolicyzmie oraz prawosławiu, ku czci świętego Mikołaja, biskupa Miry, znane jest praktycznie każdemu dorosłemu oraz dziecku. Pomimo tego, iż w 1969 roku zniesiono święto w Kościele katolickim, dzień ten nadal cieszy się ogromną popularnością. Dlatego też, Mikołajki organizowane są w wielu przedszkolach, szkołach, a nawet i firmach.
Jak się okazuje, nie tylko dzieci obchodzą ten dzień. Mikołajki firmowe, to bardzo popularna impreza, na którą decyduje się coraz więcej pracodawców. Dlaczego? Jest to ciekawe, chwilowe oderwanie od pracy, które bez wątpienia na długo zapadnie w pamięć. Każdemu przyda się bowiem chwila wytchnienia w akompaniamencie przyjemnych atrakcji. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm, która sprawi, że nikt tego dnia nudzić się nie będzie.

 

Czym byłyby Mikołajki bez wizyty Świętego Mikołaja? No właśnie!

Jego odwiedziny to starannie przygotowane przez nas spotkanie, którego z pewnością nikt szybko nie zapomni. Mikołaj posiada specjalnie przygotowany, profesjonalny strój, który uwzględnił oczywiście charakterystyczne cechy tej postaci – brzuch, brodę, worek z prezentami. Wchodzi on do pomieszczenia dając sygnał dzwonem, a następnie obdarowuje wszystkie obecne dzieci i pracowników. Święty Mikołaj będzie zabawiał uczestników rozmową oraz ciekawymi zagadkami.

 

Atrakcje mikołajkowe dla firm to jednak nie tylko wizyta Mikołaja.

Są to również słodkości, z którymi wszystkim ten dzień się oczywiście kojarzy. Oprócz standardowych słodyczy otrzymanych od Mikołaja, oferujemy watę cukrową oraz popcorn, czyli niebanalne przekąski, które bez wątpienia urozmaicą ten wyjątkowy dzień. Puszysta chmurka oraz chrupiący słony lub słodki popcorn z pewnością poprawią każdemu, już i tak dobry, humor. Obie z przekąsek przygotowywane są w przeznaczonych do tego odpowiednich maszynach przez jednego z naszych pracowników. Bezpiecznie przyrządzone ucieszą wszystkich łasuchów. Mikołajki dla firm są również okazją do spędzenia czasu w nieco bardziej aktywny sposób. Specjalnie z myślą o tym, przygotowaliśmy ponadprzeciętną atrakcję jaką jest Knoocker – interaktywna ścianka. Ta prosta w obsłudze rozrywka może być naraz wykorzystana nawet przez kilkanaście osób! Jedynym czynnikiem ograniczającym jest tutaj miejsce, które będziemy mieli wokół planszy. W ściankę rzucamy piłeczkami, starając się trafić w pojawiające się na niej, różnego rodzaju, punkciki. Ten rodzaj atrakcji to idealna okazja do integracji pracowników oraz ich dzieci. Przy okazji, będziemy mogli spalić zjedzone podczas imprezy słodycze! To nie koniec! Chcesz naprawdę wyjątkowej imprezy w swojej firmie, na wspomnienie której każdy z pracowników i ich dzieci będzie się szeroko uśmiechał? Zapewnij im malowanie twarzy! Jest to wszystkim zapewne znana atrakcja, która mimo to wciąż budzi ogromne emocje i radość. Dzięki niej, impreza wigilijna dla firm może stać się naprawdę wyjątkowa. Animatorzy nasi zadbają o to aby każdy został pomalowany w wybrany lub zaproponowany przez siebie wzór. Nie ograniczamy się jedynie do tego co sami przygotowaliśmy! Dbając o bezpieczeństwo każdego z uczestników, wykorzystujemy najwyższej jakości farby, które w żaden sposób nie są w stanie uszkodzić naskórka.

 

Okres przedświąteczny to okazja do integracji oraz mile spędzonego czasu w wyjątkowej atmosferze.

Te magiczne chwile powinny być przepełnione mocą pozytywnej energii, którą z pewnością wygenerują ciekawe atrakcje. Święty Mikołaj zaczyna zbierać już zaproszenia dlatego zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów związanych z organizacją mikołajek czy też spotkania wigilijnego. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, cenimy Twój czas oraz uwagi, a zadowolenie z oferowanych atrakcji jest dla nas priorytetem. Zadbajmy wspólnie aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy zarówno dla każdego z pracowników jak i wszystkich dzieci, które będą brały w nim udział. Wigilie dla firm mogą być naprawdę ciekawe!

mikolaj-przyjmuje-zaproszenia-odwiedziny-mikolaja-w-firmie-warszawa-lodz
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.